Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Fotoradary w Niemczech

Te stacjonarne i te przewoźne.

Fotoradary w Niemczech

Post #31 przez jarris 17 sty 2010, 23:28

Ja najczęściej spotykam na autobanie radar ESO 3.0 i urządzonko to stoi z reguły na zwolnieniach do 60,80,100 szczególnie koło robót drogowych, V1 nie reaguje, ale też wyczytałem na innym forum że działa toto na fotokomórkę, foto :

Obrazek
V1 3.872 CB Ermes+Dacota V2
jarris
Pisarz sztabowy

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 1
Miasto: Emmerich
GG: 3864442

Fotoradary w Niemczech

Post #32 przez JerryEvo 18 sty 2010, 10:48

Jest w Polsce przedstawiciel tego produktu. Robi pomiar w poprzek drogi. Na szczęście w PL nie ma zatwierdzenia typu i z racji ceny ma nikłe szanse sprzedaży.
JerryEvo
Ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: Warszawa

Fotoradary w Niemczech

Post #33 przez Mr Y 04 wrz 2010, 0:26

Ja spotkałem niespełna tydzień temu również, podobnego maskowania Fotoradar jak ten na zdjęciu i pomimo włączonego KU w V1, przejechałem bez zająkniecia . . . . . . :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

Posiadanie pasma KU teraz traktuje jako dobry chwyt marketingowy - nie wiem na jakim paśmie w takim razie to chodzi ale prędzej uwierzę w X-9,9GHz niż w to KU, którego mi kiedyś STi-Driver też nie wykrył i go biednego tak opluwałem :(
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Poprzednia strona