Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Stryków

Stryków

Post #1 przez Mr Y 13 lis 2011, 9:54

Widziana w Strykowie i na odcinku A2 Stryków - Emilia.

IMG_0034.JPG
IMG_0036.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Stryków

Post #2 przez Bury 21 lis 2011, 9:47

Udzielił bym Ci pochwały lecz nie mogę :ślinisię:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :-D
Bury
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: WAWA

Stryków

Post #3 przez Mr Y 21 lis 2011, 19:34

Bury napisał(a):Udzielił bym Ci pochwały lecz nie mogę :ślinisię:

A dziękuję, też mi się podoba. W końcu ładnie im cyknąłem fotkę w dupę. Na pewno się nie spodziewali :-D
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia

Stryków

Post #4 przez Bury 22 lis 2011, 10:16

Pełna profeska :brawo:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :-D
Bury
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: WAWA

Powrót do Łódzkie