Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Modyfikator Plus, Militec, Motor Life

Wszystko co związane z tuningiem

Post #1 przez Mr Y 13 sie 2011, 20:43

Cześć.

Planuje zakup jednego z tych produktów, bo w moim detektorowozie, mam wyraźnie problemy po 380tyś km przebiegu po ostatniej zimie ze suchym startem i do tego auto potrafi czasami po 3 tyg, być nieodpalane :eh:

Czy ktoś z Was tego próbował a jeśli tak to którego :?:
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Post #2 przez JerryEvo 13 sie 2011, 21:16

Modyfikator Plus był testowany na hamowni u moich znajomych razem z TVN Turbo - jedna wielka ściema. Wyrzucona kasa. Podobnie jak inne środki - gdyby były skuteczne już dawno byłyby dodawane do paliwa dostępnego na stacjach.
JerryEvo
Ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: Warszawa

Post #3 przez Mr Y 14 sie 2011, 7:40

Hmm. Czyli ogólnie to ściema ale na antenę puszcza się co innego :?: Producent płaci a TVN kręci jego wersję :?: Tak to mam rozumieć :?:

Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Post #4 przez JerryEvo 14 sie 2011, 8:34

TVN dał się ogółnie wkręcić - naobiecywali producentowi modyfikatora a na hamowni wyszło to co wyszło - cięli więc materiał jak mogli. Zwróć uwagę na to, że jako potwierdzenie skuteczności dystrybutor powołuje się na wyniki z krakowskiego V-Techu a nie Masters Tuning.
JerryEvo
Ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Post #5 przez Mr Y 14 sie 2011, 18:16

To poproszę o większą dawkę informacji o wynikach z hamowni . . .

Ja oczywiście nie doszukuję się w tym produkcie, magicznych dodatkowych koni mechanicznych a poprawy w smarowaniu na zimnym silniku. Czy na coś takiego faktycznie można liczyć, czy to akurat najsłabszy punkt tego produktu. Oczywiście do "nówki" nie chcę tego lać ale do mojej drugiej Nyski i owszem ;-) . Tego "czarnucha" chcę po prostu zajeździć do końca bez remontu a potem go zezłomować i kupić nowy. Czy ten produkt pomoże mi zrobić ok. 100 tyś km :?:
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Post #6 przez JerryEvo 14 sie 2011, 18:27

Widzę, że ze strony produktu zniknęły wykresy z hamowni. V-Tech ma hamownię inercyjną czyli dość mało wiarygodną.
Z testów Masters Tuning wyszło, że zmiana jest w granicach błędu dokładności hamowni.
Nalali tego modyfikatora do Hondy Civic i pojechali w trasę kilkuset kilometrów - wracając zatarli pod Warszawą silnik.

Szkoda lać - takie produkty nie mają żadnej zauważalnej skuteczności innej niż psychologiczna (skoro zapłaciłem to musi działać).
JerryEvo
Ekspert

Powrót do Tuning