Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Simicon

Główne forum.

Moderator: JerryEvo

Simicon

Post #1 przez JerryEvo 09 mar 2010, 18:45

Udało mi się odwiedzić firmę Simicon. Postaram się napisać troszkę więcej o tym co widziałem i słyszałem. Na początek trochę historii. Na zdjęciach działający prototyp Iskry
Rękojeść była wzięta z... pistoletu dla dzieci.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
JerryEvo
Ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: Warszawa

Simicon

Post #2 przez JerryEvo 12 mar 2010, 11:00

Jeśli chodzi o nowości to należy się spodziewać rewolucji w ciągu roku. Na przykład widziałem działający prototyp lasera wykorzystującego efekt Dopplera czyli wystarczy jeden impuls do pomiaru prędkości.
JerryEvo
Ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Simicon

Post #3 przez Bury 12 mar 2010, 11:54

To się będzie działo :szeryf:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :-D
Bury
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: WAWA
GG: 0

Simicon

Post #4 przez krakow_kult 12 mar 2010, 15:40

Mam nadzieje że tworząc produkt "A" zrobią produkt "B", który uniemożliwi działanie produktu "A".
Nie wiesz kiedy zjawia się, pada niby grom,
Z mroku się wyłania by przepędzić zło
Kto, co, jak i gdzie? On to wszystko wie!!!
Flesza błysk to znowu on, czuwa noc i dzień
Lecz czy ktoś zna jego twarz?
Kryj się póki czas...
krakow_kult
Młodszy ekspert

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 10
Miasto: Krakow i okolice
Tlen: RX65e & Noxo100

Simicon

Post #5 przez JerryEvo 13 mar 2010, 10:32

Obawiam się, że zrobienie antidotum będzie niemożliwe, a sam Simicon nie robi antyradarów już od 2004 roku.
JerryEvo
Ekspert

Simicon

Post #6 przez tsuru 13 mar 2010, 11:00

Mogę,lub powinienem to zrozumieć,że z czasem nasze zabawki czyli antyradary będą bezużyteczne ? :-? :( :gryziepaznokcie:
tsuru
Ekspert

Pochwały: 15
Miasto: Zary

Simicon

Post #7 przez JerryEvo 13 mar 2010, 11:10

Bezużyteczne nie gdyż nadal będą dotychczasowe zagrożenia, z którymi sobie radzą. Natomiast będzie zdecydowanie trudniej.

Ta sama technologia ma być użyta w fotolaserze stacjonarnym, który działać będzie pod kątem do drogi - czyli nie będzie siał tak jak PoliScan. Na szczęście stacjonarne urządzenie może być w bazie GPS.
JerryEvo
Ekspert

Powrót do Forum główne