Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Dostęp do forum i działów

Główne forum.

Moderator: JerryEvo

Dostęp do forum i działów

Post #1 przez Guru 28 cze 2009, 9:42

Dostęp do naszego forum jest stopniowy.
Goście mogą je przeglądać jednak nie mają możliwości czytania postów w wątkach opisujących sprzęt i technikę wykrywania.
Zarejestrowani użytkownicy mogą czytać posty w wątkach opisujących sprzęt, lecz nie mogą czytać zawartości opisującej wykrywanie sprzętu pomiarowego.
By móc czytać posty w dziale opisującym wykrywanie urządzeń pomiarowych zarejestrowany użytkownik musi być autorem co najmniej jednego posta merytorycznegozawierającego treść bardziej zaawansowaną, niż „tak”, „nie”, „super”, „wow” i tym podobne. lub choć przedstawić się w tym wątku

Dział „Dla zasłużonych” może być dostępny dla użytkowników, którzy napisali co najmniej 30 postów merytorycznych i posiadają co najmniej 3 pochwały. Nie oznacza to jednak, że po spełnieniu tych wymogów dostęp do tego działu będzie automatyczny. Jeśli chcesz mieć dostęp do tego działu wyślij PW do Administratora lub Moderatora, wniosek zostanie rozpatrzony. Ekipa zastrzega sobie możliwość nobilitacji użytkownika, poprzez nadanie dostępu do tego działu bez spełnienia wyżej wymienionych warunków.
Przynależność do grupy „zasłużonych” nie jest dożywotnia. Jej członkowie mogą zostać z niej usunięci za nieetyczne zachowanie lub brak aktywności przez dłuższy czas.
Najwyższy z najwyższych (ustawienie lokalne :lol:)
Avatar użytkownika
Guru
Administrator
Administrator
 
Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 gru 2007, 19:10

  • Podobne wątki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Forum główne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron