Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Estonia

Te stacjonarne i te przewoźne.

Estonia

Post #1 przez Mr Y 02 maja 2011, 16:14

Kraj baaardzo spokojny jeśli chodzi o pomiar.

Ponoć głównie używają radaru Stalkera 34,7GHz ale jak dotąd nie spotkałem :( oraz Spectre III (chyba mają 1szt w Talinie) - też nie spotkałem :(

Za to natknąłem się na Fotolaser Poliscanspeed:

Obrazek

Estończycy, bardzo pilnują się ograniczeń prędkości a poza miastem też nie rozwijają wielkich prędkości (od 90-100kmh), więc pewną ostrożność warto zachować.

Mr Y
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Estonia

Post #2 przez Bury 02 maja 2011, 18:42

Mr Y napisał(a):oraz Spectre III (chyba mają 1szt w Talinie) - też nie spotkałem :(

Z tego to należy się chyba cieszyć :-D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :-D
Bury
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: WAWA

Estonia

Post #3 przez Mr Y 02 maja 2011, 23:04

Mr Y napisał(a):oraz Spectre III

Jak widać na filmie Spectre ma przycisk "Mute", więc to IV. Może maja ich więcej, z czasem się okaże :-D

No i widać, że LTI 20-20 też mają ;-)

Bury napisał(a):
Mr Y napisał(a):oraz Spectre III (chyba mają 1szt w Talinie) - też nie spotkałem :(

Z tego to należy się chyba cieszyć :-D

zależy komu na czym zależy :głupi: :-D
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia

Powrót do Fotoradary