Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Rumunia

Te stacjonarne i te przewoźne.

Rumunia

Post #1 przez Mr Y 24 lip 2010, 23:45

Rumunia posiada urządzenia do pomiaru prędkości i rejestracji wykroczenia za pomocą kamery sprzęgniętej z radarem, zamontowane na oznakowanej Dacii Logan kombi (podobno francuzi im fundneli - do spotkania w prawie każdej miejscowości).

Radar pracuje (do weryfikacji, bo jechałem bez AR) w paśmie K i pracuje stacjonarnie oraz wysyła wiązke fal w trybie ciągłym (spotkałem również poruszający się patrol).
IMG_0125.jpg

IMG_0124 kopia.jpg

Spotkałem jeszcze oznakowany radiowóz z głowicą wyglądającą jak Stalker (34,7GHz) lub MPH BEE III (33,8 GHz - POP) i fotoradar wyglądający jak Gatso (pętla indukcyjna) oraz kilka atrap Poliscanspeed Vitronics (Laser).

Ogólnie dla Polskich antyradarowców to raj, brak laserów, brak niskoemisyjnych FR, brak zakłuceń (pasmo K, prawie wogóle automatycznych drzwi). Jedyne fałszywki mogą pochodzic od tanich wykrywaczy, ktrórych jest masa w samochodach osobowych od 30-50 %

Dla Truckerów info, że na wylocie z większych miast, mozna spotkać odpowiednik naszego ITD z rozłożona wagą - na zdjeciu Sibiu (stałe miejsce).
IMG_0126.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Powrót do Fotoradary