Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do forum.

Nawigacja - czego używacie i dlaczego

Tutaj znajdują się informacje techniczne i opisy związane z technologią wszelaką.

Post #11 przez Mr Y 17 lip 2010, 8:28

Ello

Szukam dokładnej mapy elektronicznej na Rumunię (PC), najlepiej z wysokościami wiaduktów.
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia
GG: 0

Post #12 przez Mr Y 18 lip 2010, 18:26

A tak apropos nawigacji w Polsce, od pół roku mam Naviexpert'a. Ma bardzo ciekawy sposób obliczania trasy, który często pokrywa się z moimi skrótami, co bardzo cieszy. Najbardziej przekonuje jednak funkcja TrafficCommunity , dzięki której omija się korki oraz remonty. Jest i małe ale ze względu na konieczność ściągania map z netu, nawigacja jest bardzo kłopotliwa w pracy oraz nie można zakazać jej obracania mapy - co dyskwalifikuje ten program do jazdy w pracy. Do pomocy przy wycieczkach prywatnym samochodem jest OK. Ze względu na fakt, iż nawigacja jest w telefonie, jest zawsze z kierowcą i to jest duży plus.
Obrazek
Obrazek
Mr Y
Moderator
Moderator

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Pochwały: 11
Miasto: Silesia

Post #13 przez J123 19 lip 2010, 23:24

Polecam Mio Moov 400 z mapami Europy. Proste, skuteczne, tanie. Za 400pln macie nawigacje bez wydziwiania,
Rx55,Rx65,Sti-D,Rx65e,Rx65i, Bel V975e, V1 3.864/3.871/3.872/3.893, Sti-R+
J123
Młodszy ekspert

Pochwały: 5
Miasto: Polnocna Polska

Post #14 przez janek666 06 sie 2010, 12:00

Ja używałem kilka lat 3,5 "Mio A201 i najczęściej Auto Mapy (najlepsze dane adresowe) ale i TomToma i IGO.
Teraz przesiadałem się na 5" Goclevera 5040. Wadą tej nawi jest słaby wyświetlacz (słabo widać w słoneczny dzień) ale zaletą błyskawiczny fix i jednak wielkość wyświetlacza. W zestawie jest mapa Via GPS 3.1 z najnowszymi mapami Polski z maja tego roku.
Conqueror F-18
janek666
Nowy

Ilość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forumIlość lat na forum

Miasto: Polska

Poprzednia strona